Hakkımızda

Firmamız, portföyünde bulunan inşaat malzemelerini, yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine tedarik etmenin yanı sıra, uygulama ve taahhüt alanında da faaliyet göstermektedir.

Ürün portföyümüzde, kendi markamız ve üretimimiz olan MONZA markalı ürünlerin dışında, temsilciliğini yaptığımız, her biri kendi alanında önde gelen markalar ve ürünleri bulunmaktadır.

Temel çalışma prensibimiz, bünyemizde bulunan tüm marka ve ürünleri, yaygın yurtiçi ve yurtdışı satış noktalarımızda en iyi hizmet, fiyat ve kalite anlayışı ile sunmak, uygulama ve taahhüt işlerimizde de kaliteli hizmet vermektir.

Günümüzün dinamik iş dünyasında yenilikçi, kaliteli ve rekabetçi ürün ihtiyacı çok önemlidir. Ancak bu unsurların yanında en az onlar kadar hatta daha da önemli olan diğer değerler, kaliteli hizmet ve bilgi içeren satış operasyonlarıdır.

Uzun yıllara dayanan uzmanlık ve tecrübemizi, tüm iş ortaklarımıza hizmet ve bilgi olarak yansıtarak, çözüm ortağı yaklaşımı ile müşterilerimize destek vermekteyiz.

İhtiyaçları analiz ederek, uygun ürün, hizmet ve en iyi çözümleri üreterek, katma değer sağlama hedefi ile siz değerli müşterilerimiz ile çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz.

Hakkımızda